Leasing Pracowniczy z Reppo Group: Elastyczne Rozwiązania dla Twojej Firmy

 

W Reppo Group oferujemy usługę leasingu pracowniczego, która zapewnia elastyczne i efektywne rozwiązania zatrudnienia dostosowane do dynamicznie zmieniających się potrzeb Twojej firmy. Nasze usługi leasingu pracowniczego są idealne dla organizacji, które potrzebują tymczasowego wsparcia pracowniczego bez obciążenia związanego z tradycyjnym procesem zatrudnienia.

Wynajem pracowników do pracy daje także możliwość elastycznego zatrudnienia, w przypadku nagłego i nieplanowanego wzrostu produkcji, przy jednoczesnej redukcji kosztów ponoszonych na rekrutację i selekcję pracowników oraz ich obsługę kadrowo–płacową i administracyjną.

Bez względu na to, czy poszukujesz pracowników sezonowych, czy jesteś zainteresowany całorocznym zatrudnieniem pracowników tymczasowych – leasing pracowniczy generuje oszczędności dla Twojego przedsiębiorstwa.

Choć jedną z głównych zalet korzystania z usługi wynajmu pracowników jest eliminacja znacznej części nakładów finansowych na rekrutację i selekcję pracowników, to redukcja kosztów nie jest jedyną korzyścią dla firmy wybierającej ten model współpracy.

 

Usługa leasingu pracowniczego w dużej mierze upraszcza proces planowania kosztów zatrudnienia dzięki jasnemu modelowi rozliczeń za przepracowane godziny. Dodatkowym atutem najmu pracowników jest zabezpieczenie ryzyka prawnego związanego z zatrudnieniem i legalizacją pracy cudzoziemców w Polsce.

 

Dodatkowo, z punktu widzenia przedsiębiorstwa, korzyścią jest także możliwość zakwalifikowania kosztów zatrudnienia pracowników tymczasowych jako usług zewnętrznych, a nie kadrowych, a także wybór opcji zatrudnienia pracowników na umowach krótko lub długoterminowych.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

GDAŃSK, 80-887 WAŁY JAGIELLOŃSKIE 8

KONTAKT@REPPOGROUP.PL

+48 570 400 432

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę Reppo Group

Doświadczenie Reppo Group

 

Reppo Group od roku 1993 świadczy usługi pośrednictwa pracy, zapewniając zatrudnienie wartościowych i zmotywowanych pracowników tymczasowych w branży produkcyjnej, logistycznej oraz sektorze usług.

Nasz zespół Konsultantów, to specjaliści w rekrutacji zarówno kandydatów z Polski jak i pracowników z Ukrainy, a rozbudowana sieć partnerów biznesowych w Azji daje możliwość pozyskania kandydatów także z takich krajów jak Indie, Nepal czy Tajlandia.

Rozliczenie miesięczne zgodnie z umową leasingu pracowniczego

Kompleksowe zarządzanie projektem wynajmu

Zatrudnienie pracowników na wynajem w agencji Reppo Group

Selekcja i rekrutacja personelu do pracy u klienta

Podpisanie umowy na leasing pracowniczy

Analiza potrzeb klienta i dobór formy wynajmu pracowników

Leasing pracowników - krok po kroku

Kompleksowa obsługa ze stałą opieką koordynatora projektu

 

Od rekrutacji i selekcji kandydatów, poprzez uzyskanie dokumentów legalizujących pracę, aż po obsługę kadrowo-płacową oraz organizację transportu i zakwaterowania dla pracowników.

Dedykowany dział legalizacji pracy cudzoziemców

 

Znajomość przepisów w zakresie leasingu pracowniczego to gwarancja bezpiecznego zatrudnienia obcokrajowców, zgodnie z obowiązującymi regulacjami.

Sieć oddziałów w całej Polsce i szeroka baza kandydatów

 

Dostępność kandydatów z rynku lokalnego, jak i z zagranicy, umożliwiająca zatrudnienie w krótkim czasie nawet kilkuset pracowników.

Co nas wyróżnia?

Wysoki poziom realizacji zamówień i niska rotacja

 

Możliwość planowania zatrudnienia i kosztów personelu z wyprzedzeniem pozwala na skuteczne zarządzanie rentownością projektów i zleceń.

Leasing pracowniczy to nie tylko oszczędności

Czym jest leasing pracowników?

Leasing pracowniczy, to przede wszystkim możliwość dynamicznego reagowania na zmieniające się potrzeby kadrowe. W branżach cechujących się sezonowością pracy wynajem personelu pozwala na szybkie pozyskanie pracowników tymczasowych w okresie wzmożonej produkcji oraz płynną redukcję zatrudnienia w okresie spadkowym, niwelując tym samym koszty i ryzyko zatrudnienia oraz zwolnień pracowników etatowych. Co ważne, współpracując z agencją pracy tymczasowej, gwarantuje korzyść nie tylko sobie, ale także swoim sezonowym pracownikom. Zwalniane osoby są bowiem szybko angażowani przez agencję na innych projektach, o podobnym zakresie obowiązków. To wpływa korzystnie na Employer Branding firmy i pozwala na skuteczne rekrutacje sezonowe w przyszłości.

Leasing pracowniczy – wynajem pracowników dla firm

Rekrutacja

Podwykonastwo

Outsourcing

Leasing pracowniczy

Odwiedź nas:

© 2023 by REPPO GROUP.  Realizacja Almavis

Co Oferujemy:

  •  

  • Dostęp do Szerokiej Bazy Talentów: Dysponujemy rozległą siecią wykwalifikowanych pracowników gotowych do pracy w różnych branżach i specjalizacjach.

  • Elastyczność Zatrudnienia: Leasing pracowniczy pozwala na szybkie dostosowanie składu pracowników do aktualnych potrzeb Twojej firmy, czy to w przypadku sezonowych wahań, projektów specjalnych, czy krótkoterminowych zastępstw.

  • Zmniejszenie Obciążenia Administracyjnego: Jako legalny pracodawca, Reppo Group przejmuje na siebie obowiązki administracyjne, w tym płace, ubezpieczenia społeczne, podatki i zarządzanie dokumentacją pracowniczą.

  • Redukcja Kosztów i Ryzyka: Leasing pracowniczy obniża koszty związane z rekrutacją i zatrudnieniem stałym, a także zmniejsza ryzyko związane z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników.

  • Wsparcie i Doradztwo: Nasz zespół ekspertów jest zawsze gotowy dostarczyć wsparcie i poradę w kwestiach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

  •  

.