Usługa Legalizacji Pracy w Reppo Group: Zapewnij Legalność i Bezpieczeństwo Zatrudnienia

 

W Reppo Group, rozumiemy, że legalizacja pracy jest kluczowym aspektem prowadzenia biznesu. Dlatego oferujemy kompleksową usługę legalizacji pracy, która zapewnia zgodność z przepisami prawa pracy i imigracyjnego. Nasza usługa jest skierowana zarówno do pracodawców, jak i pracowników, zapewniając pełną legalność i bezpieczeństwo zatrudnienia.

Pozwolenie na pracę dla cudzoziemców

Legalizacja dokumentów zatrudnienia

Proces legalizacji zatrudnienia wymaga od pracodawcy dopełnienia szeregu formalności, wypełnienia dokumentów i złożenia ich we właściwych urzędach. Polskie prawo zobowiązuje cudzoziemców do uzyskania odpowiednich praw do pobytu na terytorium Polski oraz zezwolenia na pracę w celu podjęcia legalnego zatrudnienia.

Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców to złożony i czasochłonny proces, dlatego wspieramy w tym procesie przedsiębiorców, oferując doświadczenie naszych ekspertów, którzy od kilkunastu lat pomagają w legalnym zatrudnianiu cudzoziemców w Polsce. Przekazanie procesu legalizacji w ręce zespołu Reppo Group pozwoli Państwa firmie skupić się na obszarach kluczowych dla jej rozwoju. To dla Państwa szansa na utrzymanie najlepszych i najbardziej zaufanych pracowników.

Dzięki zautomatyzowanej rejestracji oświadczeń sprawnie i szybko załatwiamy wszelkie formalności wymagane do podjęcia pracy przez pracowników zza granicy. Przeprowadzamy proces legalizacji zatrudnienia dla obywateli: Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Rosji, Mołdawii, Bangladeszu, Nepalu, Indii, Filipin oraz wielu innych krajów.

Doskonale orientując się w przepisach, zawsze reprezentujemy interes Pracodawcy –  dostosowujemy rodzaj uzyskiwanej dokumentacji Państwa pracowników, tak aby mogli oni podjąć pracę na jak najdłuższy czas.

Nad stałą i sprawną komunikacją z Państwa firmą czuwa koordynator, który będzie opiekować się Państwa firmą od samego początku aż do zakończenia procesu legalizacji.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

GDAŃSK, 80-887 WAŁY JAGIELLOŃSKIE 8

 

KONTAKT@REPPOGROUP.PL

+48 790 880 228

Pakiety dla firm

Dla firm, które zatrudniają lub planują zatrudnić duże grupy cudzoziemców, oferujemy pakietowe rozwiązanie obejmujące szereg usług legalizacyjnych świadczonych przez zespół liderów krajowego rynku rekrutacji transgranicznych. Takie rozwiązanie gwarantuje dopilnowanie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem po stronie pracodawcy, a także niesie dodatkowe korzyści zarówno dla pracowników zagranicznych, jak i dla firm, które ich pozyskują.

W ramach kompleksowej obsługi firm zajmujemy się kontaktem z urzędami wojewódzkimi, starostwami i innymi instytucjami administracyjnymi.

Kontakty z urzędami lokalnymi

Wspieramy firmy w przygotowaniu oraz złożeniu wniosków o wydanie kart pobytu stałego lub czasowego dla pracowników z zagranicy

Pozwolenia na pracę

Pomagamy uzyskać zezwolenia na pracę typu A, na mocy którego obcokrajowiec może starać się o wydanie wizy lub przedłużyć legalną pracę w Polsce.

Oferujemy wsparcie w zatrudnieniu pracowników tymczasowych w oparciu o oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy.

Dokumenty i oświadczenia

Legalizacja zatrudnienia cudzoziemców

Karty pobytu

Rekrutacja

Podwykonastwo

Outsourcing

Leasing pracowniczy

Usługi legalizacji pracy

Odwiedź nas:

© 2023 by REPPO GROUP.  Realizacja Almavis

Obsługa Reppo Group daje również Państwu możliwość otwarcia się na rynek zagraniczny, jako bogate źródło zmotywowanych pracowników z niskim wskaźnikiem rotacji – w tym także specjalistów. Tysiące zrealizowanych projektów (również dla największych i znanych marek) oraz zespół ponad 30 ekspertów to gwarancja kompleksowej obsługi procesu legalizacji pobytu i zatrudnianie pracowników dla Państwa firmy.

  • Kompleksowe Doradztwo: Oferujemy doradztwo w zakresie przepisów prawa pracy i imigracyjnego, pomagając pracodawcom zrozumieć i spełnić wszystkie wymagania prawne.

  • Wsparcie w Procesie Legalizacji: Pomagamy w całym procesie legalizacji zatrudnienia obcokrajowców, w tym w uzyskiwaniu niezbędnych zezwoleń na pracę i pobyt.

  • Zmniejszenie Ryzyka Prawnego: Zapewniamy, że wszystkie procedury związane z zatrudnieniem są zgodne z obowiązującymi przepisami, minimalizując ryzyko prawne dla Twojej firmy.

  • Oszczędność Czasu i Zasobów: Przejmujemy na siebie obowiązki związane z legalizacją pracy, co pozwala skupić się na głównych działaniach biznesowych.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach legalizacji pracy i jak możemy pomóc Twojej firmie oraz pracownikom.

Kontakt